מכשירי שמיעה

מדנט מכשירי שמיעה – קטלוג מוצרים

חברת מדנט פועלת משנת 1963 בתחום מכשירי שמיעה והינה היבואנית הבלעדית בישראל של מכשירי שמיעה מהמתקדמים בעולם תוצרת חברת ברנפון השוויצרית. ברנפון נמנית עם היצרניות המובילות בעולם בתחום מכשירי השמיעה.

מדנט מכשירי שמיעה הינה ספק ההסדר היחיד המאושר על ידי כל קופות החולים.

מדנט מציעה פתרון כולל ומקצועי לבעיות שמיעה והטיפול בהן, צוות מקצועי בעל ניסיון רב ותודעת שירות גבוהה בהתאמת מכשירי שמיעה. 

מכשירי השמיעה שלנו נמצאים בחזית הטכנלוגיה, בעלי יכולות למידה עצמית של מאפייני המשתמש (AI) והתאמה עצמית לסביבות השמע השונות. המכשירים מעוצבים, נוחים לתפעול ותורמים לשיפור איכות החיים של המטופל.  

לחברה סניפים בפריסה ארצית והיא עובדת עם עשרות מפיצים ומכוני שמיעה ברחבי הארץ.

לכל מידע נוסף או שאלה תוכלו ליצור עמנו קשר דרך האתר או באמצעות הטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

חשיבותם של מכשירי שמיעה

אנשים רבים באוכלוסיה, מכל מין ומגיל ילדות עד זקנה, סובלים מירידה באיכות השמיעה בגין סיבות שונות. לקות זו פוגמת באופן משמעותי באיכות החיים, ביכולת להתנהל בסביבות שונות ולהבין את הנאמר, ובכך גורמת לא אחת לתחושות של תסכול, ערעור ביטחון עצמי וקושי לתקשר עם הסביבה.

במרבית המקרים לא ניתן לפתור את לקות השמיעה, אך בהחלט ניתן לשפרה באמצעות מכשירי שמיעה חדשים ומתקדמים, המתאימים לסוגים ורמות שונות של לקויות שמיעה וצרכים, החל משימוש שוטף לשימוש רק בעת צפייה בטלוויזיה או במקומות הומי אדם. מדובר במכשירים קומפקטים ויעילים, נוחים, אמינים ועמידים, שמגבירים עוצמת קול למידה נכונה וקולטים אותה באמצעות מיקרופון מתקדם. כמו כן הם יודעים לסנן ולווסת צלילים ורעשים ורעשי רקע, וכך לשפר את הבנת הנאמר ולמנוע תחושות של אי נוחות או כאבי ראש. בנוסף מכשירי השמיעה ניתנים בימינו להתקנה בשיטות שונות שכוללות:

✔ מכשיר זעיר לתעלת האוזן שבקושי שניראה לעין ומתאים לרוב ללקות שמיעה קלה.

✔ מכשיר המותקן מאחורי האוזן עם צינורית שמעבירה את צלילי השמע לתוך האוזן, מתאים במיוחד לילדים.

✔ מכשיר RITE/RIC – מכשיר זעיר ודיסקרטי, עם רמקול שיושב בתוך תעלת השמע. מתאים לירידות שמיעה בחומרות שונות, מאפשר שמיעה נוחה באיכות גבוהה וחיבור לאביזרים חיצוניים – פלאפון, טלויזיה ומחשב.

הסדרות שלנו

Alpha XT

מכשירי הדגל. חזית הטכנולוגיה!

המכשיר הראשון בשוק עם Hybrid Technology™  – טכנולוגיה היברידית  המכילה מרכזי עיבוד, שבכל אחד מהם משולבות שתי מערכות היברידיות, מערכת תעדוף מתקדמת לאינספור מצבי האזנה המשפרת בו זמנית גם את הבנת הדיבור וגם את נוחיות ההאזנה במצבי רעש רקע.

✰ Learning Machine – בינה מלאכותית  היברידית.

✰ DAC™ – Dynamic Amplification Control, מערכת ייחודית המאפשרת שמיעה רציפה של הנאמר ומונעת פספוסים, על ידי שימת דגש על חלקי דיבור יותר חלשים, לצד הגברת כל שנאמר.

✰ DNM™- Binaural Dynamic Noise Management מערכת ערנית בכל עת ומכל כיוון לשינויים סביבתיים ולהנמכתם. כך היא תורמת לשמיעת והבנת הנאמר.

✰ Tinnitus Sound Support – במקרים בהם הגברת שמיעה אינה מספיקה, מכשיר השמיעה מטפל בבעיות של טנטון באמצעות שישה סוגים של צלילים התורמים להרגעת התופעה.

חיבור ישיר וקישוריות למכשירי אייפון iOS ולמכשירי אנדרואיד – הזרמת שיחות טלפון free-hands- wireless connectivity עבור iPhone and iPad Alpha (מתאים רק עבור 11 iPhone עם iOS)

VIRON

דור חדש של מכשירי שמיעה עם מעבד DECS מתקדם מהיר פי 50 מהמעבד הקודם. משפחה של מכשירים בעלי יכולת אדפטיבית מתקדמת, המתאימים את עצמם לסביבות משתנות. דוגמים את הסביבה בזמן אמת ומסוגלים להתביית על רעשים המגיעים מכיוונים שונים בו זמנית ולהחליש אותם, מבלי לפגוע באיכות ובמובנות הדיבור. למשפחת מכשירים זו אפשרות חיבור אלחוטי בטכנולוגיית Bluetooth וחיבור ישיר לאייפון. המכשירים כוללים בתוכם טכנולוגיה ייחודית לטיפול בטנטון.

Leox 3/7

המכשירים העצמתיים החדשים של ברנפון, מגיעים בדגמי Super Power ובדגמי Ultra Power חזקים במיוחד, מתאימים לירידות חמורות ועמוקות בשמיעה. מגיעים בשתי רמות טכנולוגיות – 3 ו- 7. המכשירים משלימים את סדרת מכשירי הזרנה עם המעבד החדש והמהיר שלהם DECS™, וכל היכולות הנוספות – שמיעה טבעית וצלולה תוך סינון סלקטיבי ודינאמי של רעשי רקע, חיבור אלחוטי בבלוטות לפלאפון ואביזרי עזר, ואפשרות לממסך לטנטון. בנוסף, הם כוללים את מערכת ביטול הפידבק המתקדמת Dynamic Feedback Canceller™. היום גם אנשים הסובלים מליקוי שמיעה עמוק, יכולים להינות מאיכות צליל מצוינת והבנת דיבור טובה.

הכירו את הסדרות המתקדמות בעולם של מכשירי שמיעה

שוק מכשירי השמיעה זכה בעשור האחרון להאצה משמעותית, עם שלל פיתוחים טכנולוגיים שמשפרים את איכות השמיעה ונוחות השימוש. לפניכם מספר דוגמאות לסדרות ודגמי מכשירי שמיעה מתקדמים שמסופקים על ידי חברת מדנט. אנו מייבאים באופן בלעדי מבחר מכשירי שמיעה איכותיים וחדישים של המותג השוויצרי המוביל ברנפון, אשר מאחוריו שורה ארוכה של פיתוחים ופטנטים.

בחירת מכשיר שמיעה מתאים

כפי שניתן לראות השוק של ימינו מציע מבחר מתקדם ואיכותי של מכשירי שמיעה. כדי לבחור מכשיר שמיעה המתאים במדויק לבעל הלקות יש לגשת לבדיקה של רופא מומחה אשר יספק הערכה לחומרת הלקות, הנעה בין אובדן של עשרה עד תשעים דציבלים. כמו כן יש מקרים שבהם לקות השמיעה ממוקדת בתדרים גבוהים או נמוכים.

בנוסף חשוב לנסות להבין את סיבת הלקות. בהתאם לנתונים אלו ניתן במכון שמיעה מומלץ לאתר מכשיר שמיעה מתקדם, מתאים ומכויל. חשוב לציין כי מכשיר שמיעה לא מתאים או שאינו מכויל במדויק עלול אף להחמיר את בעיית השמיעה.