הצהרת נגישות

הצהרת נגישות תאריך עדכון 1/1/2023

הצהרת הנגישות:

חברת מדנט רואה חשיבות עצומה במתן שירות שוויוני לכלל לקוחותיה ובשיפור השירות הניתן ללקוחות עם מוגבלות.

חברת מדנט פעלה להנגיש את אתר האינטרנט שלה על מנת לקדם שקיפות ושוויון זכויות כלפי אנשים עם מוגבלות.  

אתר זה עומד בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013

התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

האתר פועל בשני דפדפנים בסביבת מערכת ההפעלה חלונות ובדפדפנים המובנים במערכות ההפעלה IOS ואנדרואיד. מותאם לעבודה של טכנולוגיות מסייעות לנגישות לרבות תוכנות קוראות מסך וניווט מקלדת ללא קורא מסך. 

אמצעי נגישות הקיימים באתר:

  • האתר מותאם לגלישה במחשב נייח, נייד ובמכשיר הסלולר.
  • ניתן להגדיל את הטקסט ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים ""Ctrl ו "+" (קונטרול ופלוס). כל לחיצה על צמד המקשים האלו תגדיל את התצוגה ב .10%- כדי להקטין את התצוגה יש ללחוץ בו זמנית על המקשים ""Ctrl ו "- " )קונטרול ומינוס.
  • גולשים המתקשים בהפעלת עכבר יכולים לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על המקש Tab תעביר בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן ו Esc – ליציאה מתפריטים וחלונות.
  • האתר עובד עם תוכנות קוראות מסך נפוצות לשימוש מדפדפנים שונים במחשב שולחני, נייד ומדפדפן סלולר.
  • מבנה העמודים סמנטי ותקני (חלוקה לכותרות, תיוג קישורים ותמונות וכיו".  חלוקה היררכית לכותרות,  תיוג תמונות ורכיבים שאינם טקסטואליים, פוקוס ויזואלי בניווט מקלדת עם מקש ה TAB  סדר פוקוס הגיוני ופשוט להבנה,  התראות נגישות על בעיות בשדות בטופס צור קשר קשרי נגישות דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור.

החברה ממשיכה במאמצים לשפר את הנגישות לטובת לקוחותיה. במידה ונתקלתם בבעיה או תקלה בכל הנוגע לנגישות נא פנו אלינו ועדכנו אותנו ואנו נפעל בהקדם בניסיון למצוא פתרון.

פרטי אחראי נגישות באתר:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים לעזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון , אל רונן אוזן r.uzan@medent.co.il ובטלפון

0523-121218. בפנייתכם נא ציינו בפירוט ככל הניתן את קשיי הנגישות בהם נתקלתם, הטכנולוגיות המסייעות, הדפדפנים וכל פרט אשר יסייע לנו לבחון את הבעיה, לתקן במידת הצורך ולסייע לכם כמיטב יכולתנו בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן