לקוחות יקרים, בימי חג הפסח 22-29/4/24  אנו עובדים במתכונת מצומצמת. נשוב לפעילות מלאה ביום שלישי 30/04/24.      חג שמח!

טיפים לרכישת מכשור למעבדות

ישנם מספר דברים רלוונטים שצריך לקחת בחשבון כאשר רוצים לרכוש מכשור למעבדות.

אנו רוצים לרכוש ציוד שיחזיק תקופה ארוכה, יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ויצריך מינימום תחזוקה.

בנוסף, ציוד למעבדות הוא לא תמיד ציוד זול במיוחד ואנו רוצים להרגיש שקנינו את הדבר המתאים ביותר לצרכינו.

בכתבה זו ננסה לסקור כמה שיותר טיפים לגבי רכישת מכשור למעבדות:

  1. רכישת ציוד של יצרן אמין. עדיף יצרן וותיק שיש לו ביקורות טובות באינטרנט, למשל בחיפוש בגוגל, ושההנדסה והייצור מאחורי המוצר נחשבים לאמינים. עדיף לא יצרן חדש מדי. יצרן שהוכיח את עצמו שנים.
  2. תכונות רלוונטיות למכשיר. לדוגמא אם מדובר במד pH, שיהיה לו מסך בגודל סביר, לא קטן מדי, ברור לקריאת תוצאה, אלקטרודה שעשויה מחומרים איכותיים, שיהיה קטן יחסית (אם זה מד pH נייד למשל) שיהיה ניתן לראות את הטמפ' על הצג ואפשרות לכיבוי אוטומטי לאחר כמות דקות מסוימת.
  3. קלות השימוש – שהמכשור יהיה קל לשימוש ובתהליך ההנדסה והייצור היצרן יחשוב איך הלקוח ישתמש במכשיר והאם יהיה לו פשוט ונוח.
  4. מינימום תחזוקה ושירות – למרות שיבואן שדואג ללקוחותיו מחזיק בצוות טכנאים, המטרה של הציוד להצריך כמה שפחות תחזוקה שוטפת ומינימום תקלות.
  5. אחריות – שלמכשיר תהיה לפחות שנת אחריות אחת כך שיהיה שקט נפשי ללקוחות הרוכשים את הציוד
  6. ציוד חדש או יד2 – עדיף לרכוש ציוד חדש כדי להבטיח שלא בטעות הייתה איזשהו תקלה עם המכשיר והלקוח שהשתמש לפנינו החזיר בגלל משהו, אפילו פעוט ביותר, שהרגיש לו איננו תקין לשימוש
  7. ביקורות באינטרנט – מומלץ לרכוש ציוד שיש עליו כבר ביקורות באינטרנט, מעבר לביקורות על היצרן של הציוד שמומלץ גם כן לבדוק.

מדנט מכשור מדעי

מדנט היא חברה ישראלית המתמחה בייבוא, שיווק ומכירה של מכשור מדעי מתקדם למגוון רחב של יישומים, כולל מחקר, פיתוח, ייצור, חינוך ועוד. החברה מייצגת באופן בלעדי יצרנים מובילים בעולם בתחומי המכשור התהליכי, הרפואי, הביולוגי והכימי.

לקבלת הצעת מחיר, התייעצות או כל שאלה אחרת מוזמנים לפנות לאי-מייל שלנו:

info@medent.co.il

בהצלחה,

מדנט מכשור מדעי.

כי מומחיות במכשור מדעי זה אנחנו.

מאמרים נוספים:

להצעה מהירה דילוג לתוכן